Uzdatnianie wody Bydgoszcz

Montaż stacji zmiękczania wody

Nie jesteś zadowolony z twardości wody w swoim domu? Zleć nam montaż stacji zmiękczania wody! Dobierzemy dla Ciebie odpowiednie urządzenie abyś mógł cieszyć się komfortem miękkiej wody użytkowej. Jesteśmy autoryzowanym instalatorem firm, które produkują urządzenia najwyższej jakości.

Darmowa wycena montażu!

Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną montażu stacji uzdatniania wody w Bydgoszczy to nie ponosisz żadnych kosztów! Wycena jest zupełnie darmowa i wykonana specjalnie dla Ciebie. Poza terenem miasta należy doliczyć dojazd instalatora, nie ma żądnych kosztów ukrytych! Prosząc o wycenę nie jesteś zobowiązany do wykonania instalacji urządzenia przez naszą firmę, natomiast prawdopodobnie z własnej woli wybierzesz właśnie nas! Skontaktuj się z nami w celu ustalenia wizyty!

Dlaczego warto wybrać właśnie naszą firmę?

SZYBKA INSTALACJA

Montaż stacji uzdatniania wody wykonujemy w ciagu jednego dnia.

SOLIDNOŚĆ

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Posiadamy instalatorów z dużym doświadczeniem.

GWARANCJA

Nasza firma daje gwarancje na każdy montaż stacji zmiękczania wody.

Jak działa stacja zmiękczania wody?

Stacje zmiękczania są instalowane zazwyczaj na głównym przyłączu wody budynku. Przepływająca przez urządzenie twarda woda pozbawiana jest jonów wapnia i magnezu. Stacja dokonuje automatycznych regeneracji złoża jonowymiennego - sól tabletkowana, która jest dosypywana przez użytkownika umożliwia zmiękczaczowi dokonanie tego procesu. Jest to czynność, którą klient powinien wykonać raz na kilka tygodni lub miesięcy w zależności od zużycia wody.

ZADZWOŃ DO NAS!

Gdzie wykonujemy montaż stacji zmiękczania wody?

Instalację stacji zmiękczania wody dokonujemy na terenie Bydgoszczy i okolic do 30km. Zgłoś się do nas i zacznij cieszyć się korzyściami jakie niesie posiadanie miękkiej wody użytkowej w Twoim domu!