Montaż kotłów gazowych, pieców Vaillant Bydgoszcz

Montaż kotłów gazowych Vaillant

Zastanawiasz się nad instalacją kotła gazowego firmy Vaillant? Świetny wybór! Teraz tylko najważniejsze aby instalacji dokonała profesjonalna firma. Lang Serwis to autoryzowany instalator kotłów gazowych firmy Vaillant. Pomożemy w doborze urządzenia, wykonamy darmową wycenę montażu i finalnie wykonamy kompleksowy montaż Twojego kotła gazowego. Zadzwoń do nas i umów się na darmową wycenę montażu kotła w Twoim domu!

Profesjonalny montaż kotłów Vaillant w Bydgoszczy

DARMOWA WYCENA

KOMPLEKSOWY MONTAŻ

SERWIS GWARANCYJNY

Nasi instalatorzy posiadają ogromne doświadczenie w temacie montażu kotłów grzewczych. Zainstalujemy urządzenie zgodnie z wymogami obowiązującymi w naszym kraju, tak aby w pełni bezpiecznie można było korzystać z kotła.

Zaopiekujemy się kotłem w trakcie trwania gwarancji.

Jesteśmy autoryzowanym instalatorem kotłów gazowych firmy Vaillant oraz serwisem. Klient decydując się na montaż w naszej firmie może liczyć na wsparcie serwisowe w trakcie trwania gwarancji kotła. Wszelkie przeglądy oraz naprawy wykonują nasi autoryzowani serwisanci.

Pierwsze uruchomienie Vaillant.

Potrzebujesz pierwszego uruchomienia Twojego kotła Vaillant na terenie Bydgoszczy lub okolic? Skontaktuj się z nami! Jesteśmy firmą uprawnioną do dokonywania pierwszych uruchomień urządzeń grzewczych gazowych firmy Vaillant. Uruchamiamy również kotły, które nie zostały zamontowane przez naszą firmę. Często zdarza się, że hydraulik instaluje kocioł dla klienta i nie posiada uprawnień do podbicia gwarancji. W takim wypadku, gdy instalacja dobiegnie końca na prośbę klienta możemy przyjechać i dokonać pierwszego rozruchu pieca. Warunkiem jest poprawny montaż! Uruchomienie na terenie miasta jest darmowe, natomiast poza miastem należy doliczyć koszt dojazdu serwisanta.

Montaż pieca Vaillant - darmowa wycena!

Na terenie całego miasta obowiązuje darmowa wycena montażu kotła Vaillant. Zastanawiasz się na instalacją kotła w nowym domu, a może potrzebujesz wymiany pieca węglowego na ekonomiczny kocioł kondensacyjny? Skontaktuj się z nami! Obliczymy jakiej mocy urządzenie będzie dla Ciebie najlepszy rozwiązaniem, wykonamy niezobowiązującą wycenę oraz dokonamy kompleksowej instalacji.

Montaż pieców Vaillant - gdzie wykonujemy?

Na terenie całej Bydgoszczy obowiązuje darmowa wycena montażu kotłów gazowych firmy Vaillant. Poza terenem miasta obowiązuje opłata dojazdu instalatora. Pracujemy w promieniu 30 kilometrów od Bydgoszczy.

KONTAKT

Lang Serwis

Firma Lang Serwis specjalizuje się w montażu i serwisie kotłów gazowych firm Vaillant, Saunier Duval oraz Brotje w Bydgoszczy i okolicach.  Zaufaj doświadczeniu naszych specjalistów i ciesz się ciepłem w swoim domu.