Brotje Heizung - Serwis kotłów gazowych Bydgoszcz

Przeglądy kotłów gazowych Brotje

Przeglądy pieców gazowych Brotje gwarancyjne i pogwarancyjne. Każdy kocioł gazowy firmy Brotje wymaga regularnej konserwacji by mógł utrzymać jak najwyższą sprawność. Dokonujemy przeglądów wszystkich kotłów marki Brotje, kotłów atmosferycznych z otwartą komorą spalania, kotłów z zamkniętą komorą spalania tzw" "turbo" oraz kotłów gazowych kondensacyjnych. Jeżeli zależy Ci na profesjonalnym przeglądzie Twojego kotła gazowego to zadzwoń do nas!

Serwis kotłów gazowych Brotje w Bydgoszczy

Naprawa pieców gazowych - kotłów Brotje Bydgoszcz

Jeżeli szukasz autoryzowanego serwisu kotłów gazowych firmy Brotje w Bydgoszczy to dobrze trafiłeś! Serwis Brotje Bydgoszcz. Dokonujemy napraw gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych pieców/kotłów gazowych. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta z wykonanej naprawy kotła, także naszym atutem jest przede wszystkim fachowe wykonanie - większość usterek jesteśmy w stanie zdiagnozować już w trakcie rozmowy telefonicznej z klientem! Dzięki temu posiadamy w zanadrzu części zamienne, które mogły zostać uszkodzone w Twoim kotle gazowym. Działamy tylko i wyłącznie na oryginalnych częściach zamiennych firmy Brotje Heizung. Jeżeli szukasz sprawdzonego serwisu to zapraszamy do kontaktu!

SZYBKA NAPRAWA

Większość napraw kotłów gazowych Brotje dokonujemy w przeciągu kilku dni robocznych.

SOLIDNOŚĆ

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Nasi serwisanci do każdej naprawy podchodzą z dużym profesjonalizmem.

GWARANCJA

Nasza firma daje gwarancje na każdą naprawę kotła gazowego firmy Brotje.

Pierwsze uruchomienie Brotje Heizung

Dokonujemy pierwszych uruchomień kotłów firmy Brotje na terenie Bydgoszczy i okolic do 30 kilometrów. Uruchamiamy również urządzenia zamontane przez inne firmy, warunkiem jest poprawny montaż. Pierwsze uruchomienie na terenie Bydgoszczy jest darmowe, natomiast poza miastem należy doliczyć dojazd serwisanta. Jesteśmy zainteresowany instalacją kotła Brotje przez naszą firmę?

Przegląd i naprawa kotła Brotje - dlaczego warto nam zaufać?

Posiadamy serwisantów, dla których urządzenia gazowe firmy Brotje to chleb powszedni. Codziennie dokonujemy przeglądów oraz napraw kotłów właśnie tej firmy. Wszelkie szkolenia pozwoliły zdobyć nam niezbędną wiedzę, natomiast to właśnie dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie naprawiać najtrudniejsze usterki dla naszych klientów. Zdarza się również, że jesteśmy wzywani do kotłów, które nie były w odpowiedni sposób konserwowane. Nieprofesjonalnie wykonany przegląd kotła może zaburzyć jego pracę, dlatego tak ważne jest aby coroczną konserwację dokonywał profesjonalista z doświadczeniem. Zapraszamy do kontaktu!

ZADZWOŃ DO NAS!

Gdzie działają nasi serwisanci?

Przeglądy kotłów gazowych, pieców gazowych są dokonywane na terenie Bydgoszczy oraz okolic. Dojazd na terenie miasta jest darmowy, natomiast poza miastem obowiązuje opłata kilometrowa. To samo tyczy się napraw i przeglądów pieców Brotje.

KONTAKT

Lang Serwis

Firma Lang Serwis specjalizuje się w montażu i serwisie kotłów gazowych firm Vaillant, Saunier Duval oraz Brotje w Bydgoszczy i okolicach.  Zaufaj doświadczeniu naszych specjalistów i ciesz się ciepłem w swoim domu.