Opinie klientów o naszej firmie

FIXLY

5/5

Wszystko OK. Serwisant ładnie wytłumaczył zakres realizowanych przez niego czynności i też na co zwrócić uwagę podczas eksploatacji oraz serwisu pieca. Wymieniona anoda magnezowa w zasobniku oraz uszczelka palnika. Polecam!

Mateusz

5/5

Super profesjonalna i przemiła obsługa. Przegląd pieca bardzo dokładny i rzeczowy. Będę polecać wszystkim znajomym którzy mają gazowe ogrzewanie.

Małgorzata

5/5

Zdecydowałem się na wymianę kotła gazowego w tej firmie i nie żałuję. Wszystko zrobione zgodnie z ustaleniami. Widać bardzo duże doświadczenie w wykonywanej pracy. Pozdrawiam 🙂

Krzysztof

Aby czytać więcej opinii w Fixly kliknij - Polecają mnie na Fixly

GOOGLE

5/5

Serwisant bardzo kontaktowy bardzo miła rozmowa z klientem, na wszelkie pytania odpowiada człowiekowi z uśmiechem na twarzy. Jeżeli chodzi o kocioł to na ten moment wszystko dobrze pracuje.

Małgorzata

5/5

Bardzo szybki czas reakcji, naprawa pieca gazowego w rozsądnych pieniądzach i co najważniejsze skuteczna.

Norbert

5/5

Jeżeli macie kocioł gazowy i potrzebujecie dobrego serwisu to polecam, ja mam akurat vailanta i naprawa kotła była bardzo szybka i trafna.

Krzysztof

CYLEX

5/5

Profesjonalny serwis, mam porównanie u innych serwisów i tutaj przegląd wyglądał najbardziej profesjonalnie. polecam

kacper

5/5

Jestem bardzo zadowolona z obsługi, naprawa kotła bardzo sprawna. Widać było dużą wiedzę u serwisanta, który od ręki zdiagnozował usterkę i ją usunął.

Monika

5/5

Bardzo dobre wrazenie zrobił serwisant, w porównaniu do innych to najdokładniejszy przegląd pieca jaki widziałam.

mariola

Aby czytać więcej opinii w Cylex kliknij - CYLEX